Szkoła Easy Surf Center

W Chałupach, na półwyspie Helskim istnieje fantastyczna możliwość sprawdzenia się w windsurfingu, kitesurfingu, stand up paddle oraz wakeboardingu.

Szkoła Easy Surf Center w swojej ofercie posiada lekcje indywidualne, kursy grupowe oraz obozy dla młodzieży i studentów. Nic nie stoi także na przeszkodzie aby skorzystać z usług ośrodka w formie firmowego wyjazdu integracyjnego.

Instruktorzy prowadzą szkolenia na każdym poziomie zaawansowania – od podstaw po freestyle, wymagający doświadczenia i własnej inwencji. Centrum szkoleniowe wyposażone jest w najnowszy sprzęt renomowanych marek takich jak: Gaastra, Gaastra Kiteboarding, Nobile, Tabou, The Loft Sails, Vandal Sails, Orange, Fanatic, czyli marek które zostaną docenione przez wytrawnych fanów wodnych wariacji. Dostępne jest ponad 50 desek i 80 pędników, co gwarantuje właściwy dobór sprzętu do stopnia zaawansowania oraz parametrów ciała każdego chętnego. Warto dodać że szkoła jest oficjalnym centrum testowym Nobile Kiteboarding - marki renomowanych desek do uprawiania kitesurfingu. Kadra szkoły składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS i IKO.

Zajęcia w Easy Surfcenter odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim, zatem nie tylko Polacy mają tu szansę poszaleć na deskach. Nad bezpieczeństwem surferów czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów z dużym doświadczeniem, oraz osoby przeszkolone w zakresie ratownictwa. Ponadto, bezpieczeństwu sprzyja monitoring pogody i ponton ratunkowy, który patroluje okoliczne tereny wodne.


Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz