Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Helu do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Helu, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski na Helu bez wątpienia potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania dobrych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:53:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
30.11.2015 13:58

NFhotel bardzo przypadł nam do gustu. Korzystamy z niego i jesteśmy usatysfakcjonowani. Według nas, to na razie jeden z lepszych programów z jakich korzystaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma wiele ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online. Oczywiście polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 14:00

Mamy okazję korzystać z programu już od kilku miesięcy i u nas rzeczywiście sprawdza się całkiem nieźle. Jest praktyczny, prosty w obsłudze, ma jasne warunki korzystania i co ważne - jest darmowy! Bardzo ułatwia nam kontrolę nad przyjazdami i wyjazdami Gości. Także polecamy!

Dodaj komentarz